IBC Tank (Konteyner)

Ibc (Konteyner)-Metal Paletli

Ibc (Konteyner)-Plastik Paletli

Ibc (Konteyner)-Tahta Paletli

Şişirme Plastik Palet 800*1200*140mm

Şişirme Plastik Palet 1000*1200*140mm

Şişirme Plastik Palet 1200*1200*140mm

Şişirme Plastik Palet 1100*1300*150mm

Ibc (Konteyner)REBOTTLE

IBC KONTEYNER İLE ÜRETİM SÜREÇLERİNE DESTEK

Depolama ve taşıma gibi faaliyetlerde önemli bir yardımcınız olan IBC konteyner seçenekleri, kullanıcı dostu olması ile bilinir. İş süreçlerinde verimlilik elde etmek isteyen firmalar tarafından tercih edilen IBC konteyner seçenekleri, ürünlerin hem taşınmasında hem de depolanmasında işlevseldir. Katı veya akıcı maddelerin ideal bir şekilde istiflenmesi için tercih edebileceğiniz IBC konteyner seçenekleri sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayacaksınız. Yüksek hacimli ürünlerin taşınmasına yardımcı olan bu ürünler ticaret ve ham madde üretimi konusunda hizmet veren firmalar tarafından tercih edilmektedir. İstiflenmesi gereken ürünler için de oldukça avantajlı olan IBC konteyner seçeneklerine Resa Plastik vasıtasıyla sahip olabilirsiniz. Her açıdan avantajlı olan bu ürünler, fiyat bakımından da uygun olduğu için üretim süreçlerine katkı sağlar.

IBC Konteyner Çeşitlerinde Zenginlik

Plastik paletli, tank formatında, metal paletli, tahta paletli ve yenilenmiş seçenekleri ile birçok çeşide sahip olan IBC konteyner modelleri için bize ulaşın. Geniş iç hacmi sayesinde yerden de tasarruf etmenize olanak tanır. Yüksek güvenlik standartlarına uygun olarak üretilen IBC konteyner seçenekleri, iş sağlığı ve güvenliğinin korunması için de önemlidir. Depolama, boşaltma ve taşıma gibi işlemler için tercih edebileceğiniz konteynerler, ihtiyacınız olan güvenli muhafaza ortamını sizlere sunar. Bu sayede siz de üretmiş olduğunuz malzemelerin akıbeti ile ilgili endişelenmek zorunda kalmazsınız.

IBC Konteyner Çeşitlerinde Yenilik

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden Resa Plastik, yenilikçi vizyonu ile sizin için en uygun olan IBC konteyner modellerini sunuyor. Uzun yıllar dayanıklı olan bu ürünler hem taşıma hem de depolama işlerinde kullanılabilir. İçinde bulunan malzemenin çeşitli sebepler ile reaksiyona girmesini engelleyen IBC konteyner seçenekleri, geri dönüştürülebilir malzemelerden üretildiği için aynı zamanda çevre dostudur. Çevreye herhangi bir zararı bulunmayan bu malzemeler, üretim çıktılarınızı koruma altına alır. Bu sayede siz de iş akış süreçlerinizi kesintisiz olarak devam ettirebilirsiniz.

IBC-Konteyner

Emniyet, sızdırmazlık, korozyon mukavemeti özellikleri periyodik testler ile kontrol edilip zayıf noktası olmadan Hdpe hammaddeden şişirme teknolojisi ile üretilmektedir. Galvaniz saçtan üretilen kafesler ile güvenliği arttırılır. Plastik, Metal ve Tahta paletli seçenekleri sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar. Her türlü Temizlik, Kozmetik, Tekstil, Havuz ve Yapı Kimyasalları, Petrokimya, Solvent, Boya, Tarım İlaçları, Gıda, Yiyecek ve İçecek, İlaç Sanayiindeki ürünlerinizin dolumunda, nakliyesinde, stoklanmasında maksimum performans ile ürünlerinizi güvenle korur.

İletişim

Resa Plastik Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Şti.
Selahattin Eyyübi Mah. 1541 Sok. No:7/3 Esenyurt - İstanbul
email: info@resaplastik.com
+90 212 672 89 00 - 0545 761 7372


Copyright © Resa Plastik Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır