Çanta Bidon

60 Lt Çanta Plastik Bidon

30 Lt Çanta Plastik Bidon

20 Lt Çanta Plastik Bidon

5 Lt Çanta Plastik Bidon

10 Lt Çanta Plastik Bidon

30 Lt Çanta Plastik Bidon-Musluklu

30 Lt Çanta Plastik Bidon- Tombul

5 Lt Çanta Plastik Bidon-Dik

3 LT Yağ Bidonu

2 Lt Çanta Bidon

ÇANTA BİDON İLE ÜRETİMDE VERİMLİLİK

Yüksek performansı ile ön planda olan çanta bidon seçenekleri birçok alanda kullanılabilir. Çeşitli ürünlerin stoklanmasında, taşınmasında ve muhafaza edilmesinde oldukça önemli bir yere sahip olan çanta bidon çeşitleri, yüksek performansı ile beklentilerinizi tam olarak karşılar. Yüksek derecede korozyon mukavemeti gösteren çanta bidon seçenekleri, sızdırmazlık ve emniyet gibi konularda da en doğru sonuçlara erişmenize olanak tanır. Taşınması oldukça ergonomik olan bu ürünler, özellikle kimyasal maddelerin saklanması, depolanması ve korunmasında oldukça önemlidir. Sıvılar başta olmak üzere çok geniş yelpazeli ürün çeşitleriniz için kullanılabilir. Yüksek teknoloji standartlarında üretilen çanta bidonlar ekonomiktir. Bu özelliği sayesinde bütçenizi de korumakta olan çanta bidon seçenekleri, istediğiniz ürünleri kolay bir şekilde doldurup boşaltmanıza da yardımcı olur.

Çanta Bidon Çeşitleri Zamandan Tasarruf Ettirir

Zamandan tasarruf etmeniz çanta bidon çeşitleri oldukça işlevseldir. Geri dönüşüme uygun materyaller ile üretilen çanta bidon çeşitleri, bu özeliği ile de çevrenin korunmasına yardımcı olur. Özel kapaklı olan bu modeller, sızdırmazlık özelliği ile üretim süreçlerinize katkıda bulunur. Çevre sağlığının korunması için de tercih edebileceğiniz bu ürünlerle her açıdan avantaj elde edebilirsiniz.

Çanta Bidon Çeşitleri ile Kolay İhracat

Üretimini gerçekleştirdiğiniz materyallerin yurt dışına etkin bir biçimde ulaştırılmasına olanak sağlayan çanta bidon seçenekleri, gaz çıkışını sağlayan ventilli kapakları ve UN standartlarında üretim seçeneklerinin olması ürünlerinizi istediğiniz lokasyona ulaştırmanıza yardımcı olur. Bidon içindeki ürünlerinizin hava ile temasını kesen contalı kapakları ambalajın içinde bulunan maddelerin bozulmasını engeller.

Sızıntı gibi problemlere veda edebileceğiniz çanta bidon seçenekleri, bazik ve asidik malzemeler ile reaksiyona girmez ve üretim süreçlerinizdeki emeğinizi korur. İçinde bulunan maddeleri ideal bir şekilde koruyan çanta bidon seçenekleri farklı ölçeklerde üretilir. Bu da yerden ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlar. Üretim süreçlerinizi destekleyen bütün bidon çeşitlerimizi incelemek ve kolayca satın almak için bizimle iletişime geçin, avantajlı fiyatlardan faydalanın.

Çanta Bidonlarımız

Emniyet, sızdırmazlık, korozyon mukavemeti özellikleri periyodik testler ile kontrol edilip zayıf noktası olmadan Hdpe hammaddeden şişirme teknolojisi ile üretilmektedir.

Her türlü Temizlik, Kozmetik, Tekstil, Havuz ve Yapı Kimyasalları, Petrokimya, Solvent, Boya, Tarım İlaçları, Gıda, Yiyecek ve İçecek, İlaç Sanayiinde ki ürünlerinizin dolumunda, nakliyesinde, stoklanmasında maksimum performans ile ürünlerinizi güvenle korur.

İletişim

Resa Plastik Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Şti.
Selahattin Eyyübi Mah. 1541 Sok. No:7/3 Esenyurt - İstanbul
email: info@resaplastik.com
+90 212 672 89 00 - 0545 761 7372


Copyright © Resa Plastik Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır