Plastik Kova

9 Lt Kova

30 Lt Kova

5 Lt Kova

30 Lt Kova-TKN

18 Lt Kova

1 Lt Kova

4 Lt Kova

10 Lt Kova

20 Lt Kova

18 Lt Kova-Oval

500 cc Kova

PLASTİL KOVA ALTERNATİFLERİ İLE ÜRETİMDE GÜÇ SİZDE

Çok çeşitli alternatiflere sahip olan kova seçenekleri için adresiniz Resa Plastik olsun. Hava sızdırmaz özelliğine sahip olan kova seçenekleri, kimyasal maddelerin taşınmasından gıdaların saklanmasına kadar birçok farklı amaç için kullanılabilir. Endüstriyel alanlarda oldukça işlevsel olan bu ürünler, günlük yaşamda da önemli bir yere sahiptir. Genellikle beyaz renkte üretilen plastik kova çeşitleri, ergonomik olduğu kadar ekonomiktir. Dış koşullara karşı yüksek mukavemet gösteren kova seçenekleri, polipropilen malzemeden enjeksiyon tekniği ile üretilir. Zor hava koşullarına karşı dayanıklı olan kova seçenekleri, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar. Kovalarımız hava ile temasın kesilmesini sağlar.

Plastik Kova Seçeneklerinin Yüksek Dayanımı

Yüksek dayanım özelliklerine sahip olan plastik kova alternatifleri, uygun şartlarda kullanıldığında uzun ömürlü kullanıma uygundur. Ürünlerinizi saklamak için de tercih edebileceğiniz benzersiz seçenekler, farklı sektörlerin ihtiyacına tek merkezden yanıt verir. Dışarıdan gelen kiri ve tozu engellemek için tercih edebileceğiniz bu ürünlere ulaşmak için siz de Resa Plastik’i tercih edin. Kovalarımız yaşlanmaya karşı oldukça dayanıklı ve korozyon mukavemeti yüksek ürünlerdir. İç içe geçebildiği için yerden ve nakliye maliyetinden tasarruf etmenizi sağlar. Üretim süreçlerinizi destekleyen bütün kova çeşitlerimizi incelemek ve kolayca satın almak için bizimle iletişime geçin, avantajlı fiyatlardan faydalanın.

Plastik Kova Alternatifleri ile Ürünleriniz Güvende

Ürünlerinizi güvenle saklayabilmek için tercih edebileceğiniz kova alternatiflerimiz için bize ulaşın. Boyalarınızı gıda maddelerinizi ve birçok ürününüzü plastik kova çeşitlerimiz sayesinde rahatlıkla muhafaza edebileceğiniz gibi depolama alanlarınızı da azaltabilirsiniz. Çevre kirliliğine neden olabilecek malzemelerin ideal bir şekilde muhafaza edilmesine, taşınmasına ve depolanmasına olanak sağlar. Bu ürünlerin içerisinde gıda muhafaza etmeniz de mümkündür. Her açıdan avantajlı olan kova çeşitlerimize ulaşmak için bizimle iletişime geçin. Sektörünüze uygun olan kova modellerine ulaşabileceğiniz Resa Plastik ile üretim süreçlerinizde güveni sağlayacaksınız.

Plastik Kovalarımız

Emniyet, sızdırmazlık, korozyon mukavemeti özellikleri periyodik testler ile kontrol edilip zayıf noktası olmadan pp hammaddeden enjeksiyon teknolojisi ile üretilmektedir. Her türlü Temizlik, Kozmetik, Tekstil, Havuz ve Yapı Kimyasalları, Petrokimya, Solvent, Boya, Tarım İlaçları, Gıda, Yiyecek ve İçecek, İlaç Sanayiinde ki ürünlerinizin dolumunda, nakliyesinde, stoklanmasında maksimum performans ile ürünlerinizi güvenle korur.

İletişim

Resa Plastik Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Şti.
Selahattin Eyyübi Mah. 1541 Sok. No:7/3 Esenyurt - İstanbul
email: info@resaplastik.com
+90 212 672 89 00 - 0545 761 7372


Copyright © Resa Plastik Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır