Plastik Varil

120 Lt Çemberli Plastik Varil

150 Lt Çemberli Plastik Varil

220 Lt Çemberli Plastik Varil

60 Lt Çemberli Plastik Varil

30 Lt Çemberli Plastik Varil

220 Lt L-Ring Plastik Varil

Konik Plastik Varil

30 Lt Tutkal/Süt Fıçısı

PLASTİK VARİL ÇEŞİTLERİ İLE VERİMLİLİK

Son teknoloji plastik varil çeşitleri ile tanışın. Sıvı, katı ve toz ürünler başta olmak üzere çok çeşitli ürünlerin sorunsuzca taşınmasını, depolanmasını ve muhafaza edilmesini sağlayan plastik varil çeşitleri oldukça avantajlıdır. İç bölümü kolay bir şekilde temizlenebilen plastik varil çeşitleri, Amerika ve Avrupa standartlarına göre UN seçeneği ile de üretilir. Hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanabileceğiniz bu ürünler, bütün ürün çeşitlerinizin istediğiniz varış noktasına kusursuzca ulaştırılmasına olanak sağlar. Geniş tasarım yelpazemiz arasından kolayca tercihte bulunarak beklentilerinizi tam olarak karşılayan plastik varil seçeneklerine ulaşabilirsiniz. İletken ve bariyer katmanlı plastik varil modellerinin de bulunduğu Resa Plastik farklı aksesuar setleri ve boyutları ile ön plana çıkan plastik varil çeşitlerini sizler için sunar. Katı ve sıvılar için UN onaylı da olan bu ürünler geri dönüşüme uygundur.

Plastik Varil Üretiminde Kaliteli Malzemeler

Kaliteli malzemeler kullanarak ürettiğimiz plastik varil seçenekleri sayesinde gözünüz arkada kalmasın. Tarım, tekstil, gıda ve kimya alanları başta olmak üzere birçok endüstride kullanılan plastik varil seçenekleri oldukça işlevseldir. Sızdırmaz contalı kapakları ve galvaniz çemberi sayesinde her türden maddeyi gönül rahatlığıyla muhafaza edebilir, taşıyabilirsiniz. Ayrıca bu özellikleri varil içinde bulunan ürünlerin çevresel koşullardan veya insan faktörlerinden etkilenmesini engeller. Bu sayede siz de gönül rahatlığı ile geriye dönmek zorunda kalmadan üretiminize odaklanabilirsiniz.

Plastik Varil Çeşitlerinde Kapak Alternatifi

Kapak alternatifleri ile üretimde süreklilik sağlayabileceğiniz plastik varil çeşitleri; boşaltma, doldurma, istifleme ve yüklemede oldukça avantaj sağlar.

Plastik Varil Beklentinizi Tam Olarak Karşılar

Torbalı ve torbasız ambalajlarda arz edilen bu ürünler, hafifliği ile de kullanıcısını yormaz. Yüksek yoğunluğa sahip polietilenden üretilen plastik varil seçenekleri, işinizin boyutu ne olursa olsun beklentilerinizi tam olarak karşılar. Özel kimyasallar, petrokimyasallar ve çok daha fazla alanda kullanılabilen plastik varil çeşitleri, gıda sektörü için de uygundur. Tehlikeli ve hassas malzemelerin taşınması için de tercih edebileceğiniz plastik varil çeşitlerindeki geniş ürün gamımız ile tanışın. İşletmeniz için en uygun seçeneklere kolayca ulaşın. Üretim süreçlerinizi destekleyen bütün varil çeşitlerimizi incelemek ve kolayca satın almak için bizimle iletişime geçin, avantajlı fiyatlardan faydalanın.

Çemberli varillerimiz

Emniyet, sızdırmazlık, korozyon mukavemeti özellikleri periyodik testler ile kontrol edilip zayıf noktası olmadan Hdpe hammaddeden şişirme teknolojisi ile üretilmektedir. Her türlü Temizlik, Kozmetik, Tekstil, Havuz ve Yapı Kimyasalları, Petrokimya, Solvent, Boya, Tarım İlaçları, Gıda, Yiyecek ve İçecek, İlaç Sanayiindeki ürünlerinizin dolumun da, nakliyesinde, stoklanmasında maksimum performans ile ürünlerinizi güvenle korur.

İletişim

Resa Plastik Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Şti.
Selahattin Eyyübi Mah. 1541 Sok. No:7/3 Esenyurt - İstanbul
email: info@resaplastik.com
+90 212 672 89 00 - 0545 761 7372


Copyright © Resa Plastik Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır