Plastik Şişe

1 Lt Şişe Bidon

1 Lt Şişe Bidon-Dezenfektan

1 Lt Şişe Bidon-Dezenfektan-Trigerli

1 Lt Şişe Bidon-Dezenfektan-1

1 Lt Şişe Bidon-sk/28

1 Lt Şişe Bidon-sk28

1 Lt Şişe Bidon-Kare

1 Lt Şişe Bidon-Dikdörtgen

500 cc Şişe Bidon

250 cc Şişe Bidon

250 cc Şişe Bidon-1

150 cc Şişe Bidon

120 cc Şişe Bidon

100 cc Şişe Bidon

50 cc Şişe Bidon

PLASTİK ŞİŞE VE NUMUNE KAPLARI İLE SAĞLIKLI ÜRETİM SÜREÇLERİ

Üretim süreçlerinde önemli bir yere sahip olan numune kaplarının içinde bulunan ürünler, kaplardan etkilenmezler. Taşıma ve saklama koşullarına uygun olarak tercih edebileceğiniz bu ürünler asitli maddeler, gıda maddeleri, petrol türevli ürünler gibi zengin içerikler için kullanılabilir. Numunelerin bütünlüğünü korumak için tercih edebileceğiniz numune kapları, contalı kapakları sayesinde sızdırmazlık özellikleri ile beklentilerinizi tam olarak karşılar. Hava geçirmez özelliğe sahip olan bu ürünler, saklama ve taşıma adına oldukça dayanıklıdır.

Numune Kapları İçinde Buharlaşma Olmaz

Buharlaşma ve sızıntı gibi problemlerin oluşmadığı kaliteli numune kaplarımız sayesinde üretimde verimlilik elde edeceksiniz. Kimyasal maddelere karşı oldukça dayanıklı olan bu ürünler, yağ ve nem emmeyen özelliğe de sahiptir. İçerisine farklı endüstriler tarafından imal edilen ürünleri güvenle ekleyebilirsiniz. Yağlar, sıvı yakıtlar, tarım ilaçları, şahit numuneleri ve petrol ürünleri gibi malzemeler için de tercih edebileceğiniz numune kapları sayesinde numunelerinizi güvence altına alabilirsiniz. Üretim süreçlerinizi destekleyen bütün numune kaplarımız ile şişe çeşitlerimizi incelemek ve kolayca satın almak için bizimle iletişime geçin, avantajlı fiyatlardan faydalanın.

Numune Kapları ile Üretiminizi Güçlendirin

Saklamak veya numunesini almak istediğiniz ürünler için oldukça avantajlı olan numune kapları sayesinde öncelikle örnek olarak alınacak ürünün miktarı belirlenir. Ardından örnekleme planı yapılır. Numune kapları sayesinde örneğin alınması sağlanır ve laboratuvarın uygun koşullarına getirilir. Oldukça işlevsel olan numune kapları sayesinde istediğiniz ürünlerin analize alınmasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcısı için oldukça avantajlı olan numune kapları birçok farklı sektörde tercih edilebilir. Plastiğe dair aradığınız her şeye ulaşabileceğiniz Resa Plastik ile üretim süreçlerinize katkıda bulunun. Geri dönüştürülebilir ve çevre dostu malzemeler ile üretimde sürekliliği sağlayın.

Plastik şişelerimiz, numune kaplarımız

Emniyet, sızdırmazlık, korozyon mukavemeti özellikleri periyodik testler ile kontrol edilip zayıf noktası olmadan Hdpe hammaddeden şişirme teknolojisi ile üretilmektedir. Her türlü Temizlik, Kozmetik, Tekstil, Havuz ve Yapı Kimyasalları, Petrokimya, Solvent, Boya, Tarım İlaçları, Gıda, Yiyecek ve İçecek, İlaç Sanayiinde ki ürünlerinizin dolumunda, nakliyesinde, stoklanmasında maksimum performans ile ürünlerinizi güvenle korur.

İletişim

Resa Plastik Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Şti.
Selahattin Eyyübi Mah. 1541 Sok. No:7/3 Esenyurt - İstanbul
email: info@resaplastik.com
+90 212 672 89 00 - 0545 761 7372


Copyright © Resa Plastik Ambalaj Makine San. Tic. Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır